Курси з робототехніки

 

На базі кафедри метрології та промислової автоматики інституту автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління Вінницького національного технічного університету організований курс “Основи робототехніки” для учнів загальноосвітніх шкіл. Заняття проводяться з використанням сучасних конструкторів Lego Mindstorm NXT, до складу яких, окрім звичайних елементів конструктору Lego, входить мікропроцесорний модуль введення/виведення та обробки інформації, побудований на сучасному процесорі архітектури ARM. Така особливість конструкторів дозволяє створювати повноцінних роботів (систем взаємодії з людиною), а слухачам курсу розвивати навички з програмування, електроніки, мікро схемотехніки, та інших затребуваних на ринку праці спеціальностей.

До складу конструктора, серед іншого, входять двигуни постійного струму, (для створення мобільних систем), сенсори освітленості, рівня звукового тиску, дотику та ін., що дозволить організувати взаємодію мікропроцесорної системи (робота) з навколишнім середовищем.

Сьогодні набуття необхідних знань для сучасного спеціаліста технічної галузі стає захоплюючим процесом, вчитись сьогодні популярно та легко!

Бажаючі вивчати робототехніку можуть звернутись до викладача кафедри Овчинникова Костянтина В’ячеславовича