Медіа-корпорація “Корпорація RIA”

 

https://www.ria.com/
http://riamedia.prom.ua/

Президент медіа-корпорації RIA


Першу в Україні філію веб-аналітики, сертифікації та тестування програмного забезпечення відкрили у Вінницькому національному технічному університеті. Студентів навчатимуть працювати з великими масивами даних, оптимізувати пошукові системи, тестуванню програмного забезпечення, веб-аналітиці.

Навчати цього фаху студенів ВНТУ будуть спільно із медіа-корпорацією «РІА», філія функціонуватиме на базі кафедри Метрології та промислової автоматики Факультету комп’ютерних систем та автоматики.

Угоду про таку співпрацю 2 листопада між університетом та компанією підписали президент корпорації Олександр Човган і ректор ВНТУ Володимир Грабко. Фотогалерея

Від RIA з вітальним словом виступив президент корпорації — Олександр Човган.

— Спільно з кафедрою Метрології та промислової автоматики ми будемо давати практичні знання та навики тим студентам, що хочуть бути тестувальниками програмного забезпечення та веб-аналітиками і працювати з масивами даних. Це круті професії, подивіться на work.ua, там зарплата від 20 тисяч гривень. Запрошую до нас на практику, буде цікаво.

По завершенню навчання та під час проходження практики у корпорації влітку 2017 року студенти матимуть можливість продемонструвати чого вони навчилися. Найкращим із них обіцяють працевлаштування із зарплатнею у 20 тисяч гривень.

 • Медіа Корпорація RIA це
 • Найпотужніша в Україні група інтернет-компаній “RIA.com” – абсолютний лідер сегментів АВТО і НЕРУХОМІСТЬ в країні, найбільш швидкозростаюча компанія в сегменті General Classified (загальних оголошень)
 • Найпотужніша в Україні регіональна медіагрупа “RIA Media” (кращі новинні сайти і регіональні газети в Вінниці, Тернополі, Житомирі, Козятині, Хмельницькому, радіо, зовнішня реклама)
 • №1 оператор бронювання готелів в Україні hotels24.ua
 • Венчурний інвестиційний фонд RIA (myAuto.ua, lun.ua, mamaclub.ua, myRadio.ua, detal24.com.ua, інші проекти)
 • Нашим кращим співробітникам (так, як це написано далі)
 • Оплачується освіту, тренінги
 • Оплачується медична страховка, повністю покриває витрати на лікування
 • Оплачується спортивний зал
 • Оплачуються обіди
 • Оплачуються бонуси і премії

За роки роботи Корпорації всередині неї склалися ті форми відносин між людьми, які привели Медіа Корпорації RIA до всесвітнього визнання і абсолютного лідерства в Україні серед усіх регіональних мультімедіаструктур і національного інтернету.

В Корпорації КОЖЕН СПІВРОБІТНИК МОЖЕ РОЗРОБИТИ І / АБО СТАТИ КЕРІВНИКОМ НОВОГО (ОНОВЛЕНОГО) продукту. Перша стадія цього – новація або винахід, друга – реалізація винаходи у вигляді комерційного продукту, і третя – підвищення якості життя всіх людей в результаті появи більш якісних ЗМІ. В КОРПОРАЦІЇ КОЖЕН МОЖЕ РЕАЛІЗУВАТИ СЕБЕ НА СТІЛЬКИ, НА СКІЛЬКИ ВІН ЗДАТНА.

1 вересня 2007 р Медіа-корпорація RIA, єдина медіа-компанія України, визнана ПОВНОПРАВНИМ членом Всесвітньої газетної асоціації (WAN) як медіа-компанія, що підтримує всі міжнародні стандарти медіа-галузі, демократії і свободи слова. На Україні всього один член WAN, і наша діяльність визнана всією міжнародною громадськістю.

З грудня 2007 року «RIA» – повноправний член IFRA.

C грудня 2008 року Президент RIA очолює Асоціацію Незалежних Регіональних Видавців України і обирається віце-президентом Української Асоціації Видавців Періодичної Преси.

6 жовтня 2010 року Президент «RIA» обрано до Ради Директорів Всесвітньої газетної асоціації.

З грудня 2010 року Президент «RIA» обрано Головою Громадської Ради Держкомтелерадіо України – об’єднання громадських організацій, що розвивають пресу, ТБ, радіо, інтернет і свободу слова в країні.

Перші національні дослідження аудиторій регіональних ЗМІ (проект компанії ТNS (www.tnsglobal.com) – Marketing Media Index, грудень 2009 р отримав назву NRS +, підтвердили наше абсолютне лідерство в регіонах, де ми працюємо а також те, що RIA – найбільша і найуспішніша регіональна медіакомпанія країни. Восени це ж підтвердила NRS + 2012.