Возможно, это изображение (8 человек, люди сидят и в помещении)

З 15.11.2021 по 15.12.2021 завідувач кафедри метрології та промислової автоматики Вінницького національного технічного університету д.т.н., професор Кучерук Володимир Юрійович у статусі visit-professor та у рамках програми академічноі мобільності, на запрошення Карагандинського університету імені академіка Е.А.Букетова (Республіка Казахстан), викладає курс гостьових лекцій на фізико-технічному факультеті.   Таке запрошеня свідчить про міжнародне визнання як нашого університету, так і нашої кафедри МПА.
Професор Кучерук В.Ю. є співкерівником дисертації у Карагандинському університеті імені академіка Е.А. Букетова, та входить до складу редакційної колегії журналу «Вісник Карагандинського університету. Серія Фізика», який індексується у наукометричній базі Web of Science.

опублік. Дудатьєв Ігор Андрійович